Обсуждение ПО FreeZvit

Бесплатное ПО для формирования отчетности в электронном виде.
FreeZvit

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение admin » 27 окт 2015, 18:02

buhgA_lter4p писал(а):Хочу поделиться анализом сданных отчетов через Сонату бесплатную. Провела анализ отчетов по ЕСВ, которые формировала в ПО FreeZvit (то что вывела на друк, сформировано верно) после отправки через Сонату, даты выплаты з/п за первую и вторую половину месяца не проставлено, а сумма выплаченной з/п ставит в Додатке 1 до ЕСВ в стр.3.1. Проверила сданные отчеты через ПО СabinetRunner.


Пользователи сдают реальные отчеты и если-бы были такие ошибки - были-бы жалобы.
Отчетность в электронном виде - просто и бесплатно: opz.org.ua
admin
Site Admin
 
Сообщения: 5795
Зарегистрирован: 21 мар 2008, 17:59

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение Bidgo » 27 окт 2015, 18:14

buhgA_lter4p, напишите код Вашей организации и имейл мне в личку, я проверю и вышлю Вам отчет в формате pdf в том виде, как он был принят шлюзом ДФС.

ПО СabinetRunner - это, я так понимаю, Кабинет Платника.
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3538
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение Bidgo » 27 окт 2015, 22:02

buhgA_lter4p, Вы не написали мне данные Вашего предприятия, поэтому проверил по нескольким своим клиентам.
1. Во всех отчетах за май-август 2015 года, включая отчеты сделанные в ФриЗвит, в лицензионном Медке, и сданные вручную, выплаченная сумма заполнена в pfz-файле, обработанном на шлюзе - правильно. А в кабинете плательщика и в Налоговом блоке эта сумма отражается в строке 3.1 дод.1 к табл.1 дод.4., как Вы и написали.
2. В отчетах за сентябрь - сумма уже отображается правильно, но сроки выплаты по прежнему = 0.
3. В отчетах предыдущей версии (до апреля 2015) - в титульной таблице отсутствует код органа ДФС, куда подается отчет, но суммы и сроки отображались правильно.

Так что не переживайте, эти ошибки созданы не Вашими программами, а криворукими разработчиками Кабинета плательщика и Налогового блока.
Почему их не исправляют? Да потому, что ГФС эти цифры не нужны, а в ПФУ, я уверен, все втягивается правильно.
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3538
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение ivg » 29 окт 2015, 11:20

Багато підприємців здає звіти по Єдиному податку і майновий стан з позначкою "довідково" з метою отримання довідки про доходи. Було б дуже добре, якби в програмі була можливість проставити цю ознаку.
ivg
Редкий гость
 
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 08 фев 2013, 13:05

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение Bidgo » 29 окт 2015, 11:35

- Для подання декларації з Єдиного податку з відміткою "Довідково", при створенні звіту оберіть період "Місяць (довідкова)". Звіт буде створений у поточному місяці з відповідною відміткою. Зараз, як я розумію, в електронному вигляді цей звіт не приймається - на стару форму відповідь шлюзу "не подається в цьому періоді", а на нову "форма не введена в дію".
- Щодо декларації про майновий стан... Де повинна бути відмітка "довідково"? За який період повинен здаватися звіт (наприклад, якщо здавати його 30 листопада)?
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3538
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

sota

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение suroehkinzvit » 29 окт 2015, 17:50

В останній версії FREEZVIT з'явилася можливість формування реєстраційної картки ФОП для отримання ЕЦП.
Часто приходиться для своїх підприємців робити ключі в АЦСК, тому можливість формувати картку дуже сподобалась. Правда АЦСК періодично міняє накази по формуванню цих карток і бланки міняються, тобто прийдеться слідкувати за змінами. Ну в цьому питанні користувачі FREEZVIT Вам допоможуть.
Потрібно виправити деякі помилки. Якщо зайти на сайт АЦСК та викачати зразок заповнення данної картки та порівняти його з сформованою карткою з FREEZVIT, можна вказати на такі помилки.
1. На першій сторінці картки при заповнені адреси потрібно робити пробіл між вказаним населеним пунктом та скороченням населеного пункту, тобто після міста (м.) потрібно зробити пробіл. Після скорочення смт - не ставиться крапка, наприклад смт Яланець. Так само з вулицею після скорочення вул. ставиться пробіл, а потім назва вулиці. Внизу на першій сотрінці, там де підписувач потрібно вказати ПІБ тобто Іванов І.І. а програма проставляє І.І.Іванов це теж помилка. На другій сторінці якраз потрібно вказати ініціали, прізвище - то там І.І.Іванов це якраз правильно.

Зробіть можливість по формуванню реєстраційної картки для юр осіб. І якщо можна вихідний файл не в PDFі , а у форматі doc або xls для можливості коригування.

І ще хочу попросити що Ви доопрацювали програму. Про наборі звіту по ЄСВ в табл 6.5 сробіть що кожна стрічка, на яку наведений курсор, відображалася так як відображається при виборі підприємства та при виборі звітів, іншим кольором, або іншим шрифтом.
suroehkinzvit
Редкий гость
 
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 29 окт 2015, 17:11

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение Bidgo » 29 окт 2015, 18:23

1. Згідно інструкції з діловодства у підписах вказуються спочатку ініціали, потім прізвище. В будь-якому разі це не повинно бути помилкою і причиною неприйняття картки в АЦСК.
2. Після "смт" крапка ставиться, як вказано у назві поля "Населений пункт (м., с., смт., сел., хут.) назва".
3. Пробіл після типу населеного пункту додам в наступній версії, хоча теж не вважаю, що це критично.

Якщо будуть скарги від користувачів, що адміністратор АЦСК не прийняв заяву по одній з цих причин, внесу зміни.

4. Для юр.осіб є в планах зробити РК, але вихідні файли будуть тільки у форматі ПДФ. Для формування док або хлс потрібно дописувати значну частину програми.
Доречі, про пробіли і т.п.... у РК для юр осіб вказано "Відбиток печатки .... (за наявності)), хоча для юр.осіб без печатки АЦСК не хочуть формувати ключі.
5. З виділенням стрічки під курсором вже хотів зробити, але виникла проблема у зв'язку з тим, що колір клітинок та шрифта встановлюється в залежності від наявності помилки. В планах є спробувати інші варіанти, які знайшов в Інтернет, але це буде не ближчим часом.
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3538
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение suroehkinzvit » 29 окт 2015, 20:30

Стосовно заповнення реєстраційної картки.
В зв'язку з вказаними вище зауваженнями мені і завертали реєстраційні картки. Мені доводиться багато їх заповнювати. Тепер при заповненні картки я не роблю цих помилок і реєстраційну картку ФОП приймають без зауважень.
На перші сторінці в картці пишеться Підписувач, і вказується - вкажіть ПІБ. Тобто вказано конкретно ПІБ - прізвище, ім'я, по-батькові. На другій сторінці конкретно вказано - ініціали, прізвище. Стосовно смт, смт пишеться без крапки згідно з Держстандартом України ДСТУ 3582-97 Продовження таблиці А1(стор. 20) На ці конкретні помилки мені і не тільки мені вказували при здачі реєстраційної картки, та не приймали, заставляли переписувати.
suroehkinzvit
Редкий гость
 
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 29 окт 2015, 17:11

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение Bidgo » 29 окт 2015, 22:02

Складається враження, що Вас не дуже люблять працівники Вашого АЦСК :)
сел., хут. - згідно з вказаним ДСТУ таких скорочень немає. Що вони означають і чи потрібна там крапка?
Доречі, ПІБ - теж скорочення не регламентоване ДСТУ. В моєму розумінні воно означає "прізвище, ім’я, по батькові", а не "прізвище, ініціали". Тоді потрібно писати не "Іванов І.І.", а "Іванов Ігор Ілліч"

Пробіли після типу нас.пункту і типу вулиці зроблю.
По решті питань буду вносити зміни, якщо будуть скарги користувачів. Також проконсультуюсь з цього приводу в АЦСК.
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3538
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение Yevhen » 29 окт 2015, 22:30

suroehkinzvit, Ви часом не з Чернівецької обл., там пам'ятаю люблять такі закрутаси з пробілами і крапочками, були у нас в районі (2 роки назад)?
Yevhen
Постоянный посетитель
 
Сообщения: 281
Зарегистрирован: 08 июн 2013, 22:01

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение Bidgo » 02 ноя 2015, 15:53

Знайшов в інеті правопис скорочень.
Вніс незначні зміни до РК на ЕЦП.
Після скорочень вулиць і населених пунктів поставив пробіл, хоча це нічим не регламентовано.
Тип нас.пункту: м., с. - з крапкою; с-ще, смт - без крапок. Інших типів у довіднику населених пунктів немає.

Щодо підпису знайшов правопис ділової української мови:
Взаємне розміщення ініціалів і прізвища
- На адресуванні, на резолюціях ініціали став­ляться після прізвища:
Стасевичу Р.Ґ.
Проскуріній В.Т.

- При підписуванні документа, його затвердженні ініціали ставляться перед прізвищем:
Н.Р.Малишева
Д.С.Сафонов

- У текстах документів (списки, накази тощо) ініціали ставляться після прізвища:
«…зарахувати Самсонова В.Л. на посаду…»
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3538
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение bulletka » 05 ноя 2015, 17:09

Подскажите, если у ФриЗвите, в отчете по ЕСВ я хочу указать у работника отдельной строчкой отпускные, как мне вставить рядок новый под этим работником или такой опции нет???! Спасибо
bulletka
Редкий гость
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 05 ноя 2015, 17:05

sota

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение Bidgo » 05 ноя 2015, 17:35

Такой опции нету.
Вы можете его добавить в пустой строке в конце таблицы.
Затем при надобности отсортировать таблицу либо по коду работника, либо по фамилии.
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3538
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение vladimir_ovna » 10 ноя 2015, 11:20

Подскажите, пожалуйста, где в программе поставить в поле "громадянин України" - 0?
Такого поля не нахожу, а отчет автоматически формируется с "1"
vladimir_ovna
Редкий гость
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 10 ноя 2015, 11:17

Re: Обсуждение ПО FreeZvit

Сообщение Bidgo » 10 ноя 2015, 13:01

Это скрытая функция, которая описана в справке.
Нужно 2 раза кликнуть мышью в поле "Стать".
Bidgo
Магистр
 
Сообщения: 3538
Зарегистрирован: 09 ноя 2013, 21:10

Пред.След.

Вернуться в Free Zvit



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 21